احتمالا می‌دانید که برای بچه‌ها لذت بردن از حس خلاقانه تا چه اندازه اهمیت دارد. ولی حتی اگر آنها ایده پردازان خوبی باشند، نیاز به راهنمایی در این مسیر خواهند داشت.به شما خواهیم گفت که چگونه خلاقیت را در آنها پرورش دهید:

همه ی ما حدودا 8 ساعت در روز را در محل کار و کنار همکارانمان می گذرانیم و تقریبا 1/3 طول روز را پس می توان گفت بخش عمده ای از زندگی ما در محل کار است و تمام فعالیت ها و رفتارهای ما از محیط کار تاثیر می گیرد. این رفتارها ممکن است مثبت باشد یا منفی! سیاست‌های رفتاری در محل کار، پر از دشواری‌های گوناگون است. تقریبا هیچ‌کس دنبال سر و کار داشتن با سیاست‌های رفتاری در محل کار نیست و اگر کسی هم از این سیاست‌ها لذت می‌برد، شما باید برایش نگران شوید زیرا این سیاست ها ممکن است آینده شغلی شخص را به خطر اندازد.

در یک قرن اخیر لوازم آرایشی را میتوان یک انقلاب بزرگ در بین انسان به شما آورد که تحول بسیار بزرگی در تغییر چهره و زیبایی انسان داشته است که از گذشته برای زیباتر شدن مورد استفاده قرار می گیرد. البته در ۵۰ سال گذشته مواد اولیه این لوازم کاملا تغییر کرده و مرغوبیت خود را از دست داده است.در اینجا بصورت مختصر به تاریخچه پیدایش لوازم آرایشی می پردازیم.

پوشش زن و مرد ایرانی از جمله مسائلی است كه از دوران باستان دارای اهمیت بوده است و از ابتدای تاریخ باستانی این كشور تا كنون دستخوش تحولات عمیق نشده و مفهوم آن در فرهنگ ایرانی حفظ شده است.