آموزش بستن مو

1410 دفعه

از مدل های تکراری خسته شده اید! می خواهید به مهمانی بروید اما نمی خواهید هزینه صرف آرایشگاه کنید یا وقت رفتن به آرایشگاه را ندارید!علاقه دارید تا مدل موهای ساده و آسان را یاد بگیرید به شما پیشنهاد میکنم در با ما همراه باشید...

- این مدل مو یک شنیون ساده و مناسب برای جشن و مهمانی است و برای کسانی مناسب است که موهای نسبتا بلندی دارند.

 

آموزش بستن مو

- ابتدا 2/3 مو را جدا کرده و طرف بیشتر را می بافیم,کمی بافت را شل کنید و بکشید که باز شود. طرف دیگر مو را هم ببافید و از وسط بافت قبلی رد کنید. بافت ها را به داخل مانند عکس بپیچید.می توانید از گل های تزئینی استفاده کنید.

آموزش مدل مو ساده

-این مدل مو هم خیلی راحت و شیکه! موهارا به دو قسمت بالا و پایین تقسیم می کنیم.بالا را با کش می بندیم و یک دور مو را از وسط به داخل می پیچیم. قسمت پایینی را به 2 قسمت تقسیم و هر دو طرف را می بافیم.بافت چپ را به راست و راست را به چپ می بریم و با سنجاق محکم می کنیم.مدل موی زیبای شما آماده است.

آموزش مدل مو ساده

-در این مدل مو را به 3 قسمت تقسیم می کنیم.مانند عکس قسمت وسط را می بندیم. قسمت پایینی را هم کمی شل به بقیه موها اضافه م کنیم.از قسمت بعدی کناره های مو را مانند عکس می پیچیم و به دو موهای بسته شده می بریم و در زیر با سنجاق سفت می کنیم.در این مدل باید کی موهارا شل ببندید و در آخر روی آن را بکشید.

آموزش مدل مو ساده

امیدوارم از این مدل ها لذت برده باشید در آینده مدل های بیشتری برای شما آماده خواهیم کرد.شما هم اگر روشی برای مدل مو دارید برای ما از طریق منو همکاری با ما ارسال کنید.